Kalendere
Fullskjerm ICAL

Dato Navn Beskrivelse Plasser Valg
Tor 20 Sep
kl 17:00 - 18:30
G12/ G13 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tor 20 Sep
kl 17:30 - 19:00
G9/G10 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tor 20 Sep
kl 17:30 - 19:00
J12 trening
Gaupen Kunstgress  
5`r   Les mer  
Tor 20 Sep
kl 18:00 - 19:00
J8 Rif - Furnes
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tor 20 Sep
kl 19:30 - 21:00
A-trening/utviklingslaget
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Fre 21 Sep
kl 18:30 - 20:14
Nes - Furnes 2
  Stavsjø stadion
  Les mer  
Lør 22 Sep
kl 15:00 - 16:44
Ringsaker - Hernes
  Gaupen kunstgress
  Les mer  
Søn 23 Sep
kl 15:00 - 16:20
Ringsaker J14 - Grue J14
  Gaupen kunstgress
  Les mer  
Søn 23 Sep
kl 18:00 - 19:30
J12 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Man 24 Sep
kl 17:30 - 18:30
J8 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Man 24 Sep
kl 18:00 - 18:30
G8 Rif - Nes G8 hvit
Gaupen Kunstgress  
5`r   Les mer  
Man 24 Sep
kl 19:00 - 20:00
G12 Rif - Lillehammer G12 Htun 1
Gaupen Kunstgress  
7`r   Les mer  
Man 24 Sep
kl 19:30 - 21:00
J14 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tir 25 Sep
kl 17:30 - 18:30
G/J 6
Gaupen Kunstgress  
Bruker ballbingen hvis ledig   Les mer  
Tir 25 Sep
kl 18:30 - 20:00
G13 / G12 Trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tir 25 Sep
kl 19:30 - 21:00
A-trening/utviklingslaget
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Ons 26 Sep
kl 18:00 - 19:00
G8 trening
Gaupen Kunstgress   NB! TRENE PÅ GRESSET PÅ SKOLEN
5`r   Les mer  
Ons 26 Sep
kl 18:30 - 19:50
Ringsaker J14 - Stange J14
  Gaupen kunstgress
  Les mer  
Tor 27 Sep
kl 17:00 - 18:30
G12/ G13 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tor 27 Sep
kl 17:30 - 19:00
G9/G10 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tor 27 Sep
kl 17:30 - 19:00
J12 trening
Gaupen Kunstgress  
5`r   Les mer  
Tor 27 Sep
kl 19:30 - 21:00
A-trening/utviklingslaget
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Lør 29 Sep
kl 15:00 - 16:44
Ringsaker - Kjellmyra
  Gaupen kunstgress
  Les mer  
Lør 29 Sep
kl 15:00 - 16:44
Nes - Jørstadmoen Sportsklubb
  Stavsjø stadion
  Les mer  
Søn 30 Sep
kl 18:00 - 19:30
J12 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Man 1 Okt
kl 17:30 - 18:30
J8 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Man 1 Okt
kl 18:00 - 19:30
J14 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Man 1 Okt
kl 18:00 - 19:00
G9 Rif - Moelven blå
Gaupen Kunstgress  
5`r   Les mer  
Man 1 Okt
kl 18:00 - 19:00
G10 Rif - Brumunddal G10 1
Gaupen Kunstgress  
5`r   Les mer  
Man 1 Okt
kl 19:30 - 21:00
A-trening/utviklingslaget
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tir 2 Okt
kl 17:30 - 18:30
G/J 6
Gaupen Kunstgress  
Bruker ballbingen hvis ledig   Les mer  
Tir 2 Okt
kl 18:30 - 20:00
G13 / G12 Trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tir 2 Okt
kl 18:30 - 19:50
Ringsaker G 13 - Nes G13
  Gaupen kunstgress 7er A
  Les mer  
Ons 3 Okt
kl 18:00 - 19:00
G8 trening
Gaupen Kunstgress  
5`r   Les mer  
Ons 3 Okt
kl 18:30 - 20:00
J14 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Ons 3 Okt
kl 18:30 - 19:30
J12 Rif - Ridabu J2006/J2007
Gaupen Kunstgress  
7`r   Les mer  
Ons 3 Okt
kl 19:30 - 21:00
A-trening/utviklingslaget
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tor 4 Okt
kl 17:00 - 18:30
G12/ G13 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tor 4 Okt
kl 17:30 - 19:00
G9/G10 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tor 4 Okt
kl 17:30 - 19:00
J12 trening
Gaupen Kunstgress  
5`r   Les mer  
Tor 4 Okt
kl 18:00 - 19:00
J8 Rif - Storhamar J8 Rød
Gaupen Kunstgress  
5`r   Les mer  
Fre 5 Okt
kl 18:00 - 19:30
A-trening/utviklingslaget
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Søn 7 Okt
kl 16:00 - 17:44
Ringsaker - Grue
  Gaupen kunstgress
  Les mer  
Søn 7 Okt
kl 18:00 - 19:00
G10 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Søn 7 Okt
kl 18:00 - 19:30
J12 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Man 8 Okt
kl 17:30 - 18:30
J8 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Man 8 Okt
kl 19:30 - 21:00
J14 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tir 9 Okt
kl 17:30 - 18:30
G/J 6
Gaupen Kunstgress  
Bruker ballbingen hvis ledig   Les mer  
Tir 9 Okt
kl 18:30 - 20:00
G13 / G12 Trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tir 9 Okt
kl 19:30 - 21:00
A-trening/utviklingslaget
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Ons 10 Okt
kl 18:00 - 19:00
G8 trening
Gaupen Kunstgress  
5`r   Les mer  
Ons 10 Okt
kl 18:30 - 20:00
J14 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tor 11 Okt
kl 17:00 - 18:30
G12/ G13 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tor 11 Okt
kl 17:30 - 19:00
G9/G10 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tor 11 Okt
kl 17:30 - 19:00
J12 trening
Gaupen Kunstgress  
5`r   Les mer  
Tor 11 Okt
kl 19:30 - 21:00
A-trening/utviklingslaget
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Lør 13 Okt
kl 12:00 - 13:30
A-trening/utviklingslaget
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Søn 14 Okt
kl 18:00 - 19:00
G10 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Søn 14 Okt
kl 18:00 - 19:30
J12 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Man 15 Okt
kl 19:30 - 21:00
J14 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Ons 17 Okt
kl 18:30 - 20:00
J14 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Ons 17 Okt
kl 19:30 - 21:00
A-trening/utviklingslaget
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tor 18 Okt
kl 17:00 - 18:30
G12/ G13 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tor 18 Okt
kl 17:30 - 19:00
G9/G10 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tor 18 Okt
kl 17:30 - 19:00
J12 trening
Gaupen Kunstgress  
5`r   Les mer  
Tor 18 Okt
kl 19:30 - 21:00
A-trening/utviklingslaget
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Lør 20 Okt
kl 15:00 - 16:44
Ringsaker - Braskereidfoss
  Gaupen kunstgress
  Les mer  
Søn 21 Okt
kl 18:00 - 19:00
G10 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Man 22 Okt
kl 19:30 - 21:00
J14 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tir 23 Okt
kl 19:30 - 21:00
A-trening/utviklingslaget
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Ons 24 Okt
kl 18:00 - 19:30
J14 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tor 25 Okt
kl 17:00 - 18:30
G12/ G13 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tor 25 Okt
kl 17:30 - 19:00
G9/G10 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tor 25 Okt
kl 17:30 - 19:00
J12 trening
Gaupen Kunstgress  
5`r   Les mer  
Tor 25 Okt
kl 19:30 - 21:00
A-trening/utviklingslaget
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Søn 28 Okt
kl 18:00 - 19:00
G10 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Man 29 Okt
kl 19:30 - 21:00
J14 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tir 30 Okt
kl 19:30 - 21:00
A-trening/utviklingslaget
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Ons 31 Okt
kl 18:00 - 19:30
J14 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tor 1 Nov
kl 17:00 - 18:30
G12/ G13 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tor 1 Nov
kl 17:30 - 19:00
G9/G10 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tor 1 Nov
kl 17:30 - 19:00
J12 trening
Gaupen Kunstgress  
5`r   Les mer  
Tor 1 Nov
kl 19:30 - 21:00
A-trening/utviklingslaget
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Man 5 Nov
kl 19:30 - 21:00
J14 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Ons 19 Sep
kl 19:30 - 20:50
Ringsaker G 13 - Lillehammer 1 Hvit
  Gaupen kunstgress 7er A
  Les mer  
Man 17 Sep
kl 19:30 - 21:14
Ringsaker 2 - Romedal
  Gaupen kunstgress
  Les mer  
Søn 16 Sep
kl 18:00 - 19:20
Ringsaker J14 - Vallset J14
  Gaupen kunstgress
  Les mer  
Fre 14 Sep
kl 19:00 - 20:44
Nes - Gausdal
  Stavsjø stadion
  Les mer  
Tor 6 Sep
kl 19:30 - 20:50
Ringsaker J14 - Ridabu J2004 Hvit
  Gaupen kunstgress
  Les mer  
Tor 6 Sep
kl 18:30 - 20:14
Nes - Brøttum
  Stavsjø stadion
  Les mer  
Man 3 Sep
kl 19:30 - 21:14
Ringsaker 2 - Næroset
  Gaupen kunstgress
  Les mer  
Lør 1 Sep
kl 15:00 - 16:44
Ringsaker - Vingrom
  Gaupen kunstgress
  Les mer  
Ons 29 Aug
kl 19:30 - 20:50
Ringsaker G 13 - Gjøvik-Lyn G13 Blå
  Gaupen kunstgress 7er A
  Les mer  
Ons 29 Aug
kl 17:30 - 19:00
J14 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Ons 29 Aug
kl 17:30 - 18:30
G8 trening
Gaupen Kunstgress  
5`r   Les mer  
Tir 28 Aug
kl 19:30 - 21:00
A-trening/utviklingslaget
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tir 28 Aug
kl 18:30 - 20:00
G13 / G12 Trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tir 28 Aug
kl 18:00 - 19:00
J8 Rif - Ridabu J2010 Blå
Gaupen Kunstgress  
5`r   Les mer  
Tir 28 Aug
kl 18:00 - 19:00
Rif G9 - HamKam G2009 Svart
Gaupen Kunstgress  
5`r   Les mer  
Tir 28 Aug
kl 17:30 - 18:30
G/J 6
Gaupen Kunstgress  
Bruker ballbingen hvis ledig   Les mer  
Man 27 Aug
kl 18:30 - 20:14
Nes - Ringsaker 2
  Stavsjø stadion
  Les mer  
Man 27 Aug
kl 17:30 - 18:30
J8 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Søn 26 Aug
kl 19:00 - 20:30
J 12 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Søn 26 Aug
kl 18:00 - 19:00
G10 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Lør 25 Aug
kl 12:00 - 13:30
A-trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Fre 24 Aug
kl 18:00 - 19:30
A-trening/utviklingslaget
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tor 23 Aug
kl 17:30 - 19:00
J12 trening
Gaupen Kunstgress  
5`r   Les mer  
Tor 23 Aug
kl 17:30 - 19:00
G12/ G13 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tor 23 Aug
kl 17:30 - 19:00
G9/G10 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Ons 22 Aug
kl 18:30 - 20:00
J14 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Ons 22 Aug
kl 17:30 - 18:30
G8 trening
Gaupen Kunstgress  
5`r   Les mer  
Tir 21 Aug
kl 18:30 - 20:00
G13 / G12 Trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tir 21 Aug
kl 17:30 - 18:30
G/J 6
Gaupen Kunstgress  
Bruker ballbingen hvis ledig   Les mer  
Tir 21 Aug
kl 17:30 - 18:30
J8 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Man 20 Aug
kl 19:30 - 21:14
Ringsaker - Hamar IL
  Gaupen kunstgress
  Les mer  
Man 20 Aug
kl 17:30 - 18:30
Rif G8 - Hamar IL G08
Gaupen Kunstgress  
5`r   Les mer  
Man 20 Aug
kl 17:30 - 18:30
Rif G10 - Storhamar G10 Rød
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Man 20 Aug
kl 17:30 - 18:30
Rif G12 - Roterud G12-1
Gaupen Kunstgress  
7`r   Les mer  
Søn 19 Aug
kl 18:00 - 19:30
J12 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Søn 19 Aug
kl 18:00 - 19:00
G10 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Lør 18 Aug
kl 12:00 - 13:30
A-trening/utviklingslaget
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Fre 17 Aug
kl 19:00 - 20:44
Nes - Moelven 2
  Stavsjø stadion
  Les mer  
Tor 16 Aug
kl 19:30 - 21:00
J14/J12 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tor 16 Aug
kl 18:00 - 19:30
G12/ G13 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tor 16 Aug
kl 18:00 - 19:30
G9/G10 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tir 14 Aug
kl 19:30 - 21:14
Ringsaker - Elverum 2
  Gaupen kunstgress
  Les mer  
Tir 14 Aug
kl 17:30 - 18:30
J8 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tir 14 Aug
kl 17:00 - 18:30
G13 / G12 Trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Man 13 Aug
kl 19:30 - 21:00
A-trening/utviklingslaget
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Man 13 Aug
kl 18:00 - 19:00
G9/G10 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Søn 12 Aug
kl 18:30 - 20:00
J12 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Lør 11 Aug
kl 18:00 - 19:44
Nes - Nybygda
  Stavsjø stadion
  Les mer  
Tor 9 Aug
kl 20:00 - 21:30
J14 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tor 9 Aug
kl 18:30 - 20:00
A-trening/utviklingslaget
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Ons 8 Aug
kl 19:30 - 21:00
A-trening/utviklingslaget
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tir 7 Aug
kl 20:00 - 21:30
J14 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tir 7 Aug
kl 18:30 - 20:00
J12 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tir 7 Aug
kl 18:30 - 20:00
G13 / G12 Trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tor 2 Aug
kl 20:00 - 21:30
J14 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Ons 1 Aug
kl 18:30 - 20:00
A-trening/utviklingslaget
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tir 31 Jul
kl 18:30 - 20:00
J12 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Man 30 Jul
kl 20:00 - 21:30
J14 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Man 30 Jul
kl 18:30 - 20:00
A-trening/utviklingslaget
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tor 26 Jul
kl 20:00 - 21:30
J14 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tor 26 Jul
kl 18:30 - 20:00
A-trening/utviklingslaget
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Ons 25 Jul
kl 18:30 - 20:00
A-trening/utviklingslaget
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tir 24 Jul
kl 18:30 - 20:00
J12 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Man 23 Jul
kl 20:00 - 21:30
J14 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Man 23 Jul
kl 18:30 - 20:00
A-trening/utviklingslaget
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tir 17 Jul
kl 18:30 - 20:00
J12 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tir 10 Jul
kl 18:30 - 20:00
J12 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tir 3 Jul
kl 18:30 - 20:00
J12 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tor 28 Jun
kl 18:30 - 20:00
J14 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Ons 27 Jun
kl 19:30 - 21:00
A-laget trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Søn 24 Jun
kl 15:00 - 16:29
Nes /Moelven G16 - Eidskog
  Stavsjø stadion
  Les mer  
Fre 22 Jun
kl 19:30 - 20:59
Nes /Moelven G16 - Otta g 16 1
  Stavsjø stadion
  Les mer  
Tor 21 Jun
kl 20:00 - 21:20
Nes G13 - Ringsaker G 13
  Stavsjø stadion 7er A
  Les mer  
Tor 21 Jun
kl 19:30 - 21:00
J12 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tor 21 Jun
kl 18:30 - 20:00
G10 + G12 trening
Gaupen Kunstgress  
NB! TRENE PÅ GRESSET PÅ SKOLEN   Les mer  
Tor 21 Jun
kl 18:00 - 19:20
Ringsaker J14 - Ridabu J2004 Blå
  Gaupen kunstgress
  Les mer  
Tor 21 Jun
kl 17:30 - 18:30
G9 trening
Gaupen Kunstgress  
NB! TRENE PÅ GRESSET PÅ SKOLEN!   Les mer  
Ons 20 Jun
kl 19:00 - 20:30
A-laget trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Ons 20 Jun
kl 18:00 - 19:30
J14 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Ons 20 Jun
kl 18:00 - 19:30
G13 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Ons 20 Jun
kl 18:00 - 19:00
G8 Trening
Gaupen Kunstgress  
Dele 5`r   Les mer  
Tir 19 Jun
kl 18:00 - 19:00
G8 Rif - Ottestad G2010-3
Gaupen Kunstgress  
5`r   Les mer  
Tir 19 Jun
kl 17:30 - 18:30
G/J 6 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Man 18 Jun
kl 20:00 - 21:44
Ringsaker 2 - Vingar
  Gaupen kunstgress
  Les mer  
Man 18 Jun
kl 19:30 - 21:00
A-laget trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Man 18 Jun
kl 18:00 - 19:30
G13 trening
Gaupen Kunstgress  
Halv bane   Les mer  
Man 18 Jun
kl 18:00 - 19:00
J8 trening
Gaupen Kunstgress  
5`r   Les mer  
Fre 15 Jun
kl 18:00 - 19:20
Ringsaker G 13 - Brumunddal G12-1
  Gaupen kunstgress 7er A
  Les mer  
Tor 14 Jun
kl 19:30 - 21:00
A-laget trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tor 14 Jun
kl 18:30 - 20:00
G10 trening
Gaupen Kunstgress  
5`r   Les mer  
Tor 14 Jun
kl 18:00 - 19:00
J8 Rif - Ottestad J2010-1
Gaupen Kunstgress  
5`r   Les mer  
Tor 14 Jun
kl 18:00 - 19:30
J12 trening
Gaupen Kunstgress  
NB! TRENE PÅ GRESSET PÅ SKOLEN!   Les mer  
Tor 14 Jun
kl 18:00 - 19:00
G12 Rif - HamKam 2006 Grønn
Gaupen Kunstgress  
7`r   Les mer  
Tor 14 Jun
kl 17:30 - 18:30
G9 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Ons 13 Jun
kl 19:00 - 20:30
J14 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Ons 13 Jun
kl 18:00 - 19:00
G8 Trening
Gaupen Kunstgress  
Dele 5`r   Les mer  
Ons 13 Jun
kl 18:00 - 19:30
G13 trening
Gaupen Kunstgress  
5`r   Les mer  
Tir 12 Jun
kl 18:30 - 19:30
J12 Rif - Storhamar J12 gul
Gaupen Kunstgress  
7`r   Les mer  
Tir 12 Jun
kl 18:00 - 19:00
G10 Rif - Vang G2008
Gaupen Kunstgress  
5`r   Les mer  
Tir 12 Jun
kl 17:30 - 18:30
G/J 6 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Man 11 Jun
kl 19:30 - 21:00
A-laget trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Man 11 Jun
kl 18:00 - 19:00
J8 trening
Gaupen Kunstgress  
5`r   Les mer  
Man 11 Jun
kl 18:00 - 19:30
G13 trening
Gaupen Kunstgress  
Halv bane   Les mer  
Man 11 Jun
kl 18:00 - 19:00
G9 Rif - Nybygda
Gaupen Kunstgress  
5`r   Les mer  
Søn 10 Jun
kl 18:00 - 19:30
J12 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tor 7 Jun
kl 19:00 - 20:20
Ringsaker J14 - Moelven J14
  Gaupen kunstgress
  Les mer  
Tor 7 Jun
kl 19:00 - 20:29
Nes /Moelven G16 - Vang G16
  Stavsjø stadion
  Les mer  
Tor 7 Jun
kl 17:30 - 18:45
G10 + G12 trening
Gaupen Kunstgress  
5`r   Les mer  
Tor 7 Jun
kl 17:30 - 18:30
G12 Rif - Furnes hvit
Gaupen Kunstgress  
7`r   Les mer  
Ons 6 Jun
kl 19:30 - 21:00
A-laget trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Ons 6 Jun
kl 18:00 - 19:00
G8 Trening
Gaupen Kunstgress  
Dele 5`r   Les mer  
Ons 6 Jun
kl 18:00 - 19:30
G13 trening
Gaupen Kunstgress  
5`r   Les mer  
Ons 6 Jun
kl 17:30 - 19:00
J14 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tir 5 Jun
kl 19:30 - 21:14
Ringsaker 2 - Furnes 2
  Gaupen kunstgress
  Les mer  
Tir 5 Jun
kl 19:00 - 20:20
Nes G13 - Roterud 2
  Stavsjø stadion 7er A
  Les mer  
Tir 5 Jun
kl 17:30 - 18:30
G/J 6 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tir 5 Jun
kl 17:30 - 19:00
J12 trening
Gaupen Kunstgress  
5`r   Les mer  
Man 4 Jun
kl 18:00 - 19:30
G13 trening
Gaupen Kunstgress  
Halv bane   Les mer  
Man 4 Jun
kl 18:00 - 19:00
J8 trening
Gaupen Kunstgress  
5`r   Les mer  
Man 4 Jun
kl 18:00 - 19:00
G8 Rif - Moelven G08 1
Gaupen Kunstgress  
5`r   Les mer  
Man 4 Jun
kl 17:30 - 18:30
G9 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Søn 3 Jun
kl 18:30 - 20:00
J12 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Søn 3 Jun
kl 17:00 - 18:30
Ringsaker 2 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Lør 2 Jun
kl 15:00 - 16:44
Ringsaker - Stange
  Gaupen kunstgress
  Les mer  
Fre 1 Jun
kl 18:00 - 19:00
G12 Rif - Storhamar G12 Blå
Gaupen Kunstgress  
7`r   Les mer  
Fre 1 Jun
kl 17:00 - 18:30
G13 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Fre 1 Jun
kl 16:30 - 18:00
J14 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tor 31 Mai
kl 19:30 - 21:00
A-laget trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tor 31 Mai
kl 19:00 - 20:29
Nes /Moelven G16 - Moelven /Nes G16
  Stavsjø stadion
  Les mer  
Tor 31 Mai
kl 18:30 - 20:00
G10+G12 trening
Gaupen Kunstgress  
5`r   Les mer  
Tor 31 Mai
kl 18:00 - 19:00
J12 Rif - Brumunddal J12 1
Gaupen Kunstgress  
7`r   Les mer  
Tor 31 Mai
kl 18:00 - 19:00
J8 Rif - Storhamar J8 Gul
Gaupen Kunstgress  
5`r   Les mer  
Tor 31 Mai
kl 17:30 - 18:30
G9 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Ons 30 Mai
kl 19:30 - 21:00
J14 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tir 29 Mai
kl 19:30 - 21:00
A-laget trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tir 29 Mai
kl 19:00 - 20:44
Nes - Vingar
  Stavsjø stadion
  Les mer  
Tir 29 Mai
kl 18:00 - 19:30
J12 trening
Gaupen Kunstgress  
5`r   Les mer  
Tir 29 Mai
kl 17:30 - 18:30
G/J 6 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Man 28 Mai
kl 18:00 - 19:00
J8 trening
Gaupen Kunstgress  
5`r   Les mer  
Man 28 Mai
kl 18:00 - 19:30
G13 trening
Gaupen Kunstgress  
5`r   Les mer  
Man 28 Mai
kl 18:00 - 19:00
G9 Rif - Furnes hvit
Gaupen Kunstgress  
5`r   Les mer  
Man 28 Mai
kl 18:00 - 19:00
G10 Rif - Storhamar G10 grønn
Gaupen Kunstgress  
5`r   Les mer  
Søn 27 Mai
kl 18:30 - 20:00
J12 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Lør 26 Mai
kl 12:00 - 13:30
A-laget trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tor 24 Mai
kl 19:30 - 21:14
Ringsaker 2 - Jørstadmoen Sportsklubb
  Gaupen kunstgress
  Les mer  
Tor 24 Mai
kl 17:30 - 19:00
J14 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tor 24 Mai
kl 17:30 - 19:00
J12 trening
Gaupen Kunstgress  
5`r   Les mer  
Tor 24 Mai
kl 17:30 - 19:00
G10 + G12 trening
Gaupen Kunstgress  
5`r   Les mer  
Tor 24 Mai
kl 17:30 - 18:30
G9 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Ons 23 Mai
kl 19:30 - 21:14
Ringsaker - Vang FL
  Gaupen kunstgress
  Les mer  
Ons 23 Mai
kl 19:00 - 20:29
Nes /Moelven G16 - Stange G16 1
  Stavsjø stadion
  Les mer  
Ons 23 Mai
kl 18:00 - 19:00
G8 Trening
Gaupen Kunstgress  
Dele 5`r   Les mer  
Ons 23 Mai
kl 17:30 - 19:00
G13 trening
Gaupen Kunstgress  
5`r   Les mer  
Tir 22 Mai
kl 19:30 - 20:50
Ringsaker G 13 - Lillehammer G13 3
  Gaupen kunstgress 7er A
  Les mer  
Tir 22 Mai
kl 19:00 - 20:20
Nes G13 - Lillehammer G12 Bylag
  Stavsjø stadion 7er A
  Les mer  
Tir 22 Mai
kl 18:00 - 19:00
G8 Rif - Storhamar G8 Rød
Gaupen Kunstgress  
5`r   Les mer  
Tir 22 Mai
kl 18:00 - 19:00
G10 Rif - Furnes
Gaupen Kunstgress  
5`r   Les mer  
Tir 22 Mai
kl 17:30 - 18:30
G/J6 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Man 21 Mai
kl 19:00 - 20:30
A-laget trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Man 21 Mai
kl 18:00 - 19:00
J8 trening
Gaupen Kunstgress  
5`r   Les mer  
Man 21 Mai
kl 18:00 - 19:30
G13 trening
Gaupen Kunstgress  
Halv bane   Les mer  
Man 21 Mai
kl 17:00 - 18:30
J12 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Fre 18 Mai
kl 18:00 - 19:30
A-laget trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tor 17 Mai
kl 19:30 - 21:00
J14 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Ons 16 Mai
kl 19:30 - 21:00
A-laget trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Ons 16 Mai
kl 19:00 - 20:29
Nes /Moelven G16 - Roterud G16-1
  Stavsjø stadion
  Les mer  
Ons 16 Mai
kl 18:00 - 19:30
J12 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Ons 16 Mai
kl 18:00 - 19:00
G8 Trening
Gaupen Kunstgress  
Dele 5`r   Les mer  
Ons 16 Mai
kl 18:00 - 19:30
G13 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Ons 16 Mai
kl 17:30 - 18:30
G9 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tir 15 Mai
kl 18:30 - 19:30
J12 Rif - Ridabu J2006
Gaupen Kunstgress  
7`r   Les mer  
Tir 15 Mai
kl 17:30 - 18:30
G/J6 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Man 14 Mai
kl 19:30 - 21:14
Ringsaker 2 - Nybygda
  Gaupen kunstgress
  Les mer  
Man 14 Mai
kl 19:00 - 20:44
Nes - Romedal
  Stavsjø stadion
  Les mer  
Man 14 Mai
kl 18:00 - 19:00
J8 trening
Gaupen Kunstgress  
5`r   Les mer  
Man 14 Mai
kl 17:30 - 19:00
G13 trening
Gaupen Kunstgress  
Halv bane   Les mer  
Søn 13 Mai
kl 18:30 - 20:00
J12 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Lør 12 Mai
kl 15:00 - 16:44
Ringsaker - Jømna/Heradsbygd
  Gaupen kunstgress
  Les mer  
Tor 10 Mai
kl 19:30 - 21:00
A-laget trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tor 10 Mai
kl 18:30 - 20:00
G10 + G12 trening
Gaupen Kunstgress  
5`r   Les mer  
Tor 10 Mai
kl 18:30 - 20:00
J14 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tor 10 Mai
kl 18:00 - 19:30
J12 trening
Gaupen Kunstgress  
5`r   Les mer  
Tor 10 Mai
kl 17:30 - 18:30
G9 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Ons 9 Mai
kl 19:30 - 21:00
A-laget trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Ons 9 Mai
kl 19:00 - 20:00
G12 Rif - Ottestad G2006-1
Gaupen Kunstgress  
7`r   Les mer  
Ons 9 Mai
kl 19:00 - 20:29
Nes /Moelven G16 - Storhamar G15
  Stavsjø stadion
  Les mer  
Ons 9 Mai
kl 18:00 - 19:00
G8 Trening
Gaupen Kunstgress  
Dele 5`r   Les mer  
Ons 9 Mai
kl 17:30 - 19:00
G13 trening
Gaupen Kunstgress  
5`r   Les mer  
Tir 8 Mai
kl 19:30 - 20:50
Ringsaker G 13 - Gausdal /Follebu G13 -1
  Gaupen kunstgress 7er A
  Les mer  
Tir 8 Mai
kl 18:00 - 19:20
Ringsaker J14 - Storhamar J14 Gul
  Gaupen kunstgress
  Les mer  
Tir 8 Mai
kl 17:00 - 18:00
J8 Rif - Brumunddal
Gaupen Kunstgress  
5`r   Les mer  
Tir 8 Mai
kl 16:50 - 17:50
J12 Rif - Ottestad J2006-2
Gaupen Kunstgress  
7`r   Les mer  
Man 7 Mai
kl 19:30 - 21:14
Ringsaker 2 - Gausdal
  Gaupen kunstgress
  Les mer  
Man 7 Mai
kl 18:00 - 19:00
G9 Rif - Storhamar G9 grønn
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Man 7 Mai
kl 18:00 - 19:00
G10 Rif - Brumunddal G10 3
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Man 7 Mai
kl 18:00 - 19:00
G8 Rif - Ottestad G2010-2
Gaupen Kunstgress  
5`r   Les mer  
Man 7 Mai
kl 18:00 - 19:20
G12+G13 trening
Gaupen Kunstgress  
dele 5`r   Les mer  
Man 7 Mai
kl 17:00 - 18:00
J8 trening
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Søn 6 Mai
kl 14:00 - 15:30
J14 RIF - Fagernes J14
Gaupen Kunstgress  
11`r   Les mer  
Søn 6 Mai
kl 12:00 - 13:30
MIL
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline