Kalendere
Fullskjerm ICAL

Dato Navn
Man 26 Aug
kl 17:00 - 18:00
G9 KAMP MOT MOELVEN BLÅ
Gaupen Kunstgress  
Man 26 Aug
kl 17:30 - 19:00
J15 TRENING
Gaupen Kunstgress  
Man 26 Aug
kl 19:30 - 20:45
Ringsaker G14 - Elverum G14-2
  Gaupen kunstgress
Tir 27 Aug
kl 17:30 - 19:00
G9 + G11 TRENING
Gaupen Kunstgress  
Tir 27 Aug
kl 17:30 - 19:00
J13 TRENING
Gaupen Kunstgress  
Tir 27 Aug
kl 19:30 - 21:00
TRENING A-B LAG
Gaupen Kunstgress  
Ons 28 Aug
kl 17:30 - 18:30
G6/J6 TRENING
Gaupen Kunstgress   BALLBINGEN
Ons 28 Aug
kl 18:00 - 19:30
J15 TRENING
Gaupen Kunstgress  
Ons 28 Aug
kl 19:30 - 21:00
TRENING A-B LAG
Gaupen Kunstgress  
Tor 29 Aug
kl 17:30 - 19:00
G9 + G11 TRENING
Gaupen Kunstgress  
Tor 29 Aug
kl 17:30 - 18:30
G7 TRENING
Gaupen Kunstgress  
Tor 29 Aug
kl 18:30 - 20:00
G14 TRENING
Gaupen Kunstgress  
Fre 30 Aug
kl 18:00 - 19:30
TRENING A-B LAG
Gaupen Kunstgress  
Søn 1 Sep
kl 18:00 - 19:30
J13 TRENING
Gaupen Kunstgress  
Man 2 Sep
kl 17:30 - 19:00
J15 TRENING
Gaupen Kunstgress  
Man 2 Sep
kl 17:30 - 19:00
G14 TRENING
Gaupen Kunstgress  
Tir 3 Sep
kl 17:30 - 19:00
G9 + G11 TRENING
Gaupen Kunstgress  
Tir 3 Sep
kl 17:30 - 19:00
J13 TRENING
Gaupen Kunstgress  
Tir 3 Sep
kl 19:30 - 21:00
TRENING A-B LAG
Gaupen Kunstgress  
Tir 3 Sep
kl 19:30 - 20:45
Nes G14 - Ringsaker G14
  Stavsjø stadion
Ons 4 Sep
kl 17:30 - 18:30
G6/J6 TRENING
Gaupen Kunstgress   BALLBINGEN
Ons 4 Sep
kl 18:00 - 19:30
J15 TRENING
Gaupen Kunstgress  
Tor 5 Sep
kl 17:30 - 18:30
G7 TRENING
Gaupen Kunstgress  
Tor 5 Sep
kl 17:30 - 19:00
G9 + G11 TRENING
Gaupen Kunstgress  
Tor 5 Sep
kl 18:30 - 20:00
G14 TRENING
Gaupen Kunstgress  
Tor 5 Sep
kl 19:30 - 21:00
TRENING A-B LAG
Gaupen Kunstgress  
Fre 6 Sep
kl 19:30 - 20:59
Ringsaker J15 - Harestua /Grua J15-1
  Gaupen kunstgress
Lør 7 Sep
kl 12:00 - 13:30
TRENING A-B LAG
Gaupen Kunstgress  
Søn 8 Sep
kl 17:00 - 18:20
Ringsaker J13 9er - Kapp
  Gaupen kunstgress
Man 9 Sep
kl 17:30 - 19:00
G14 TRENING
Gaupen Kunstgress  
Man 9 Sep
kl 17:30 - 19:00
J15 TRENING
Gaupen Kunstgress  
Man 9 Sep
kl 19:30 - 21:14
Ringsaker - HamKam 2
  Gaupen kunstgress
Tir 10 Sep
kl 17:30 - 19:00
G9 + G11 TRENING
Gaupen Kunstgress  
Tir 10 Sep
kl 19:30 - 20:45
Ringsaker G14 - Stange G14
  Gaupen kunstgress
Ons 11 Sep
kl 17:30 - 18:30
G6/J6 TRENING
Gaupen Kunstgress   BALLBINGEN
Ons 11 Sep
kl 18:00 - 19:30
J15 TRENING
Gaupen Kunstgress  
Ons 11 Sep
kl 18:00 - 19:00
G11 KAMP MOT LØTEN 1
Gaupen Kunstgress  
Ons 11 Sep
kl 19:30 - 21:00
TRENING A-B LAG
Gaupen Kunstgress  
Tor 12 Sep
kl 17:30 - 19:00
G9 + G11 TRENING
Gaupen Kunstgress  
Tor 12 Sep
kl 17:30 - 18:30
G7 TRENING
Gaupen Kunstgress   BALLBINGEN
Tor 12 Sep
kl 18:00 - 19:30
G14 TRENING
Gaupen Kunstgress  
Tor 12 Sep
kl 19:30 - 20:50
Ringsaker J13 9er - Lunner J13 7er
  Gaupen kunstgress
Fre 13 Sep
kl 17:30 - 19:00
TRENING A-B LAG
Gaupen Kunstgress  
Fre 13 Sep
kl 19:30 - 20:59
Ringsaker J15 - Lunner
  Gaupen kunstgress
Søn 15 Sep
kl 15:00 - 16:44
Ringsaker - Gjøvik-Lyn 2
  Gaupen kunstgress
Man 16 Sep
kl 17:30 - 19:00
G14 TRENING
Gaupen Kunstgress  
Man 16 Sep
kl 18:00 - 19:30
J15 TRENING
Gaupen Kunstgress  
Man 16 Sep
kl 19:30 - 21:14
Ringsaker 2 - Dokka Sportsklubb
  Gaupen kunstgress
Tir 17 Sep
kl 17:30 - 19:00
G9 TRENING
Gaupen Kunstgress  
Tir 17 Sep
kl 18:00 - 19:00
G11 KAMP MOT FART RØD
Gaupen Kunstgress  
Tir 17 Sep
kl 18:30 - 20:00
J13 TRENING
Gaupen Kunstgress  
Tir 17 Sep
kl 20:00 - 21:30
TRENING A-B LAG
Gaupen Kunstgress  
Ons 18 Sep
kl 17:30 - 18:30
G6/J6 TRENING
Gaupen Kunstgress   BALLBINGEN
Ons 18 Sep
kl 18:00 - 19:30
J15 TRENING
Gaupen Kunstgress  
Ons 18 Sep
kl 19:30 - 21:00
TRENING A-B LAG
Gaupen Kunstgress  
Tor 19 Sep
kl 17:30 - 18:30
G7 TRENING
Gaupen Kunstgress  
Tor 19 Sep
kl 17:30 - 19:00
G9 + G11 TRENING
Gaupen Kunstgress  
Tor 19 Sep
kl 18:30 - 20:00
G14 TRENING
Gaupen Kunstgress  
Tor 19 Sep
kl 19:30 - 21:00
TRENING A-B LAG
Gaupen Kunstgress  
Lør 21 Sep
kl 10:00 - 15:00
SONECUP
Gaupen Kunstgress  
Lør 21 Sep
kl 15:00 - 16:15
Ringsaker G14 - Kongsvinger G14-2
  Gaupen kunstgress
Søn 22 Sep
kl 10:00 - 15:00
SONECUP
Gaupen Kunstgress  
Man 23 Sep
kl 17:00 - 18:00
G9 KAMP MOT BRØTTUM RØD
Gaupen Kunstgress  
Man 23 Sep
kl 18:00 - 19:30
G14 TRENING
Gaupen Kunstgress  
Man 23 Sep
kl 18:00 - 19:30
J15 TRENING
Gaupen Kunstgress  
Man 23 Sep
kl 19:30 - 21:00
TRENING A-B LAG
Gaupen Kunstgress  
Tir 24 Sep
kl 17:30 - 19:00
G9 + G11 TRENING
Gaupen Kunstgress  
Tir 24 Sep
kl 19:30 - 21:14
Ringsaker 2 - Vind
  Gaupen kunstgress
Ons 25 Sep
kl 17:30 - 18:30
G6/J6 TRENING
Gaupen Kunstgress   BALLBINGEN
Ons 25 Sep
kl 18:00 - 19:30
J15 TRENING
Gaupen Kunstgress  
Ons 25 Sep
kl 19:30 - 21:00
TRENING A-B LAG
Gaupen Kunstgress  
Tor 26 Sep
kl 17:00 - 18:30
J13 TRENING
Gaupen Kunstgress  
Tor 26 Sep
kl 17:30 - 19:00
G9 + G11 TRENING
Gaupen Kunstgress  
Tor 26 Sep
kl 17:30 - 18:30
G7 TRENING
Gaupen Kunstgress   BALLBINGEN
Tor 26 Sep
kl 19:30 - 20:59
Ringsaker J15 - Roterud
  Gaupen kunstgress
Søn 29 Sep
kl 18:00 - 19:30
J13 TRENING
Gaupen Kunstgress  
Man 30 Sep
kl 17:30 - 19:00
G14 TRENING
Gaupen Kunstgress  
Man 30 Sep
kl 18:00 - 19:30
J15 TRENING
Gaupen Kunstgress  
Man 30 Sep
kl 19:30 - 21:00
TRENING A-B LAG
Gaupen Kunstgress  
Tir 1 Okt
kl 17:30 - 19:00
J13 TRENING
Gaupen Kunstgress  
Tir 1 Okt
kl 19:30 - 20:45
Ringsaker G14 - HamKam 2
  Gaupen kunstgress
Ons 2 Okt
kl 18:00 - 19:30
J15 TRENING
Gaupen Kunstgress  
Ons 2 Okt
kl 19:30 - 21:00
TRENING A-B LAG
Gaupen Kunstgress  
Tor 3 Okt
kl 17:30 - 19:00
J13 TRENING
Gaupen Kunstgress  
Tor 3 Okt
kl 18:00 - 19:30
G14 TRENING
Gaupen Kunstgress  
Tor 3 Okt
kl 19:30 - 21:00
TRENING A-B LAG
Gaupen Kunstgress  
Søn 6 Okt
kl 15:00 - 16:44
Ringsaker - Trysil
  Gaupen kunstgress
Man 7 Okt
kl 19:30 - 21:14
Ringsaker 2 - Nordre Land
  Gaupen kunstgress
Tir 8 Okt
kl 17:30 - 19:00
J13 TRENING
Gaupen Kunstgress  
Tir 8 Okt
kl 19:30 - 21:00
TRENING A-B LAG
Gaupen Kunstgress  
Tor 10 Okt
kl 17:30 - 19:00
J13 TRENING
Gaupen Kunstgress  
Tor 10 Okt
kl 19:30 - 21:00
TRENING A-B LAG
Gaupen Kunstgress  
Fre 11 Okt
kl 18:00 - 19:30
TRENING A-B LAG
Gaupen Kunstgress  
Man 14 Okt
kl 19:30 - 20:50
Ringsaker J13 9er - Raufoss J13-1
  Gaupen kunstgress
Tir 15 Okt
kl 18:00 - 19:30
J13 TRENING
Gaupen Kunstgress  
Ons 16 Okt
kl 19:30 - 21:00
TRENING A-B LAG
Gaupen Kunstgress  
Tor 17 Okt
kl 18:00 - 19:30
TRENING A-B LAG
Gaupen Kunstgress  
Tor 17 Okt
kl 19:30 - 20:50
Ringsaker J13 9er - Lillehammer KFK 2
  Gaupen kunstgress
Søn 20 Okt
kl 18:00 - 19:30
J13 TRENING
Gaupen Kunstgress  
Man 21 Okt
kl 19:30 - 21:00
TRENING A-B LAG
Gaupen Kunstgress  
Tir 22 Okt
kl 18:00 - 19:30
J13 TRENING
Gaupen Kunstgress  
Ons 23 Okt
kl 19:30 - 20:59
Ringsaker J15 - Lillehammer J15 2
  Gaupen kunstgress
Tor 24 Okt
kl 19:30 - 21:00
TRENING A-B LAG
Gaupen Kunstgress  
Søn 27 Okt
kl 18:00 - 19:30
J13 TRENING
Gaupen Kunstgress  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Lør 24 Aug
kl 15:00 - 16:44
Ringsaker 2 - Biri
  Gaupen kunstgress
  Les mer  
Tor 22 Aug
kl 18:00 - 19:30
G14 TRENING
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tor 22 Aug
kl 17:30 - 19:00
G9 + G11 TRENING
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tor 22 Aug
kl 17:30 - 18:30
G7 TRENING
Gaupen Kunstgress   BALLBINGEN
  Les mer  
Ons 21 Aug
kl 19:30 - 21:00
TRENING A-B LAG
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Ons 21 Aug
kl 18:00 - 19:30
J15 TRENING
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Ons 21 Aug
kl 18:00 - 19:00
G11 KAMP MOT BRUMUNDDAL 3
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Ons 21 Aug
kl 17:30 - 18:30
G6/J6 TRENING
Gaupen Kunstgress   BALLBINGEN
  Les mer  
Tir 20 Aug
kl 19:30 - 21:00
TRENING A-B LAG
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tir 20 Aug
kl 17:30 - 19:00
G9 + G11 TRENING
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tir 20 Aug
kl 17:30 - 19:00
J13 TRENING
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Man 19 Aug
kl 19:30 - 21:00
TRENING A-B LAG
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Man 19 Aug
kl 18:00 - 19:00
G9 KAMP MOT GJØVIK-LYN SORT
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Man 19 Aug
kl 17:30 - 19:00
J15 TRENING
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Lør 17 Aug
kl 15:00 - 16:20
Ringsaker J13 9er - Eina /Bøverbru/Reinsvoll 7er
  Gaupen kunstgress
  Les mer  
Lør 17 Aug
kl 11:00 - 12:30
TRENING G14
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tor 15 Aug
kl 19:30 - 21:14
Ringsaker - Faaberg Fotball
  Gaupen kunstgress
  Les mer  
Tor 15 Aug
kl 17:30 - 19:00
G14 TRENING
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tor 15 Aug
kl 17:30 - 19:00
G9 + G11 TRENING
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tor 15 Aug
kl 16:30 - 18:00
J13 TRENING
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Ons 14 Aug
kl 19:30 - 21:00
TRENING A-B LAG
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Ons 14 Aug
kl 18:00 - 19:30
J15 TRENING
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tir 13 Aug
kl 19:30 - 21:00
TRENING A-B LAG
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tir 13 Aug
kl 17:30 - 19:00
G9 + G11 TRENING
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tir 13 Aug
kl 17:30 - 19:00
J13 TRENING
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Man 12 Aug
kl 19:30 - 21:00
TRENING A-B LAG
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Man 12 Aug
kl 17:30 - 19:00
G14 TRENING
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Man 12 Aug
kl 17:30 - 19:00
J15 TRENING
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tor 8 Aug
kl 20:00 - 21:30
A-LAGET TRENING
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tor 8 Aug
kl 19:00 - 20:30
J13 TRENING
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tor 8 Aug
kl 18:30 - 20:00
G14 TRENING
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tor 8 Aug
kl 17:30 - 19:00
G9 + G11 TRENING
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Ons 7 Aug
kl 19:30 - 21:00
A-LAGET TRENING
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Ons 7 Aug
kl 18:00 - 19:30
J15 TRENING
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tir 6 Aug
kl 17:30 - 19:00
G9 + G11 TRENING
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tir 6 Aug
kl 17:30 - 19:00
J13 TRENING
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Man 5 Aug
kl 19:00 - 20:30
J15 TRENING
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Lør 3 Aug
kl 13:00 - 14:30
TRENING A-B LAG
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tor 1 Aug
kl 18:00 - 20:45
A KAMP MOT BRØTTUM
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tor 1 Aug
kl 16:30 - 18:00
J13 TRENING
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Ons 31 Jul
kl 19:00 - 20:30
TRENING A-B LAG
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Man 29 Jul
kl 19:00 - 20:30
TRENING A-B LAG
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tor 25 Jul
kl 19:00 - 20:30
TRENING A-LAGET
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Ons 24 Jul
kl 17:00 - 18:30
FRIVILLIG TRENING FOR J13, J15 OG G14
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tir 23 Jul
kl 19:00 - 20:30
TRENING A-B LAG
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Man 22 Jul
kl 19:30 - 21:00
TRENING A-B LAG
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Fre 19 Jul
kl 15:00 - 16:30
FRIVILLIG TRENING FOR J13, J15 OG G14
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tor 11 Jul
kl 19:30 - 21:00
A + B LAGET TRENING
Gaupen Kunstgress  
HEL BANE   Les mer  
Ons 10 Jul
kl 19:30 - 21:00
A + B LAGET TRENING
Gaupen Kunstgress  
HEL BANE   Les mer  
Ons 10 Jul
kl 17:00 - 18:30
FRIVILLIG TRENING FOR J13, J15 OG G14
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Man 8 Jul
kl 19:30 - 21:00
A + B LAGET TRENING
Gaupen Kunstgress  
HEL BANE   Les mer  
Fre 5 Jul
kl 18:00 - 19:30
A + B LAGET TRENING
Gaupen Kunstgress  
HEL BANE   Les mer  
Tor 4 Jul
kl 18:00 - 19:30
G14 TRENING
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Ons 3 Jul
kl 19:00 - 20:44
Ringsaker - Lillehammer FK
  Gaupen kunstgress
  Les mer  
Ons 3 Jul
kl 17:00 - 18:30
FRIVILLIG TRENING FOR J13, J15 OG G14
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Man 1 Jul
kl 19:30 - 21:14
Ringsaker 2 - Toten 2
  Gaupen kunstgress
  Les mer  
Man 1 Jul
kl 17:30 - 19:00
G14 TRENING
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Søn 30 Jun
kl 13:00 - 14:30
A + B LAGET TRENING
Gaupen Kunstgress  
HEL BANE   Les mer  
Tor 27 Jun
kl 18:00 - 19:30
G14 TRENING
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Ons 26 Jun
kl 19:30 - 21:00
A + B LAGET TRENING
Gaupen Kunstgress  
HEL BANE   Les mer  
Ons 26 Jun
kl 08:00 - 17:00
TINE FOTBALLSKOLE
Gaupen Kunstgress   HEL BANE
  Les mer  
Tir 25 Jun
kl 17:30 - 19:00
G9 + G11 TRENING
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tir 25 Jun
kl 08:00 - 17:00
TINE FOTBALLSKOLE
Gaupen Kunstgress   HEL BANE
  Les mer  
Man 24 Jun
kl 18:00 - 19:30
G14 TRENING
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Man 24 Jun
kl 08:00 - 17:00
TINE FOTBALLSKOLE
Gaupen Kunstgress   HEL BANE
  Les mer  
Søn 23 Jun
kl 18:00 - 19:30
J13 Trening
Gaupen Kunstgress  
1/2 bane   Les mer  
Lør 22 Jun
kl 13:00 - 14:15
Ringsaker G14 - Trysil
  Gaupen kunstgress
  Les mer  
Fre 21 Jun
kl 19:00 - 20:44
Ringsaker - Follebu
  Gaupen kunstgress
  Les mer  
Tor 20 Jun
kl 20:00 - 21:30
A + B LAGET TRENING
Gaupen Kunstgress  
HEL BANE   Les mer  
Tor 20 Jun
kl 19:00 - 20:20
Ringsaker J13 9er - Raufoss J13-1
  Gaupen kunstgress
  Les mer  
Tor 20 Jun
kl 17:30 - 18:30
G7 trening
Gaupen Kunstgress   BALLBINGEN
1/4 bane   Les mer  
Tor 20 Jun
kl 17:30 - 19:00
G14 trening
Gaupen Kunstgress   1/2 BANE
1/2 bane   Les mer  
Tor 20 Jun
kl 17:00 - 18:30
G9 + G11 TRENING
Gaupen Kunstgress   1/2 BANE
1/2 BANE   Les mer  
Ons 19 Jun
kl 18:00 - 19:30
J13 +J15 trening
Gaupen Kunstgress  
Hel bane   Les mer  
Ons 19 Jun
kl 18:00 - 19:00
G6/J6 TRENING
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tir 18 Jun
kl 19:30 - 21:14
Ringsaker 2 - Ringebu-Fåvang
  Gaupen kunstgress
  Les mer  
Tir 18 Jun
kl 17:30 - 19:00
G9 + G11 TRENING
Gaupen Kunstgress  
1/2 BANE   Les mer  
Tir 18 Jun
kl 17:30 - 19:00
J13 TRENING
Gaupen Kunstgress  
1/2 BANE   Les mer  
Man 17 Jun
kl 19:00 - 20:44
Ringsaker - Ottestad
  Gaupen kunstgress
  Les mer  
Man 17 Jun
kl 17:00 - 18:30
G14 trening
Gaupen Kunstgress  
1/2 bane   Les mer  
Man 17 Jun
kl 17:00 - 18:30
J15 trening
Gaupen Kunstgress  
1/2 bane   Les mer  
Fre 14 Jun
kl 18:00 - 19:30
A + B LAGET TRENING
Gaupen Kunstgress  
HEL BANE   Les mer  
Fre 14 Jun
kl 17:00 - 18:30
G14 trening
Gaupen Kunstgress  
1/2 bane   Les mer  
Tor 13 Jun
kl 19:30 - 21:00
A + B LAGET TRENING
Gaupen Kunstgress  
HEL BANE   Les mer  
Tor 13 Jun
kl 17:30 - 18:30
G7 trening
Gaupen Kunstgress  
1/4 bane   Les mer  
Tor 13 Jun
kl 17:30 - 19:00
G9 + G11 TRENING
Gaupen Kunstgress  
1/2 BANE   Les mer  
Ons 12 Jun
kl 19:00 - 20:30
J13 +J15 trening
Gaupen Kunstgress  
Hel bane   Les mer  
Ons 12 Jun
kl 18:00 - 19:00
RINGSAKER G11 - VANG G11 GUL
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Ons 12 Jun
kl 18:00 - 19:00
J6/G6 TRENING
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tir 11 Jun
kl 19:00 - 20:30
ÅPEN TRENING
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tir 11 Jun
kl 17:30 - 19:00
J13 TRENING
Gaupen Kunstgress  
1/2 BANE   Les mer  
Tir 11 Jun
kl 17:30 - 19:00
G9 + G11 TRENING
Gaupen Kunstgress  
1/2 BANE   Les mer  
Man 10 Jun
kl 19:30 - 21:00
RIF J15 - VIND 2
Gaupen Kunstgress  
Hel bane   Les mer  
Man 10 Jun
kl 19:30 - 20:59
Vind IL J15-2 9er - Ringsaker J15
  Gaupen kunstgress
  Les mer  
Man 10 Jun
kl 18:00 - 19:30
G14 trening
Gaupen Kunstgress  
1/2 bane   Les mer  
Lør 8 Jun
kl 12:00 - 13:30
A + B LAGET TRENING
Gaupen Kunstgress  
HEL BANE   Les mer  
Fre 7 Jun
kl 18:00 - 19:30
A + B LAGET TRENING
Gaupen Kunstgress  
HEL BANE   Les mer  
Tor 6 Jun
kl 18:30 - 20:00
G14 trening
Gaupen Kunstgress  
1/2 bane   Les mer  
Tor 6 Jun
kl 17:30 - 18:30
G7 trening
Gaupen Kunstgress  
1/4 bane   Les mer  
Tor 6 Jun
kl 17:30 - 19:00
G9 + G11 TRENING
Gaupen Kunstgress  
1/2 BANE   Les mer  
Ons 5 Jun
kl 18:30 - 19:59
Ringsaker J15 - Brumunddal 2
  Gaupen kunstgress
  Les mer  
Ons 5 Jun
kl 18:00 - 19:00
J6/G6 TRENING
Gaupen Kunstgress  
BALLBINGEN   Les mer  
Ons 5 Jun
kl 17:00 - 18:00
RINGSAKER G11 - NES G11
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tir 4 Jun
kl 19:00 - 20:30
ÅPEN TRENING
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tir 4 Jun
kl 17:30 - 19:00
J13 TRENING
Gaupen Kunstgress  
1/2 BANE   Les mer  
Tir 4 Jun
kl 17:30 - 19:00
G9 + G11 TRENING
Gaupen Kunstgress  
1/2 BANE   Les mer  
Man 3 Jun
kl 19:30 - 21:00
J15 trening
Gaupen Kunstgress  
1/2 bane   Les mer  
Man 3 Jun
kl 18:00 - 19:00
RINGSAKER G9 - BIRI G9
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Man 3 Jun
kl 18:00 - 19:30
G14 trening
Gaupen Kunstgress  
1/2 bane   Les mer  
Lør 1 Jun
kl 12:00 - 13:30
A + B LAGET TRENING
Gaupen Kunstgress  
HEL BANE   Les mer  
Fre 31 Mai
kl 18:00 - 19:30
G14 trening
Gaupen Kunstgress  
1/2 bane   Les mer  
Tor 30 Mai
kl 19:30 - 21:00
A + B LAGET TRENING
Gaupen Kunstgress  
HEL BANE   Les mer  
Tor 30 Mai
kl 17:30 - 18:30
G7 trening
Gaupen Kunstgress  
1/4 bane   Les mer  
Tor 30 Mai
kl 17:30 - 19:00
G9 + G11 TRENING
Gaupen Kunstgress  
1/2 BANE   Les mer  
Ons 29 Mai
kl 19:30 - 20:45
Ringsaker G14 - Brumunddal 2
  Gaupen kunstgress
  Les mer  
Ons 29 Mai
kl 18:00 - 19:00
J6/G6 TRENING
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Ons 29 Mai
kl 17:30 - 19:00
J13 +J15 trening
Gaupen Kunstgress  
Hel bane   Les mer  
Tir 28 Mai
kl 19:30 - 20:59
Ringsaker J15 - Toten J15 9er
  Gaupen kunstgress
  Les mer  
Tir 28 Mai
kl 17:30 - 19:00
G9 + G11 TRENING
Gaupen Kunstgress  
1/2 BANE   Les mer  
Tir 28 Mai
kl 17:30 - 19:00
J13 TRENING
Gaupen Kunstgress  
1/2 BANE   Les mer  
Man 27 Mai
kl 19:30 - 21:14
Ringsaker 2 - Skreia
  Gaupen kunstgress
  Les mer  
Man 27 Mai
kl 18:00 - 19:30
G14 trening
Gaupen Kunstgress   1/4 BANE SISTE HALVTIME
1/2 bane   Les mer  
Man 27 Mai
kl 18:00 - 19:30
J15 trening
Gaupen Kunstgress   1/4 BANE SISTE HALVTIME
1/2 bane   Les mer  
Søn 26 Mai
kl 18:00 - 19:30
J13 Trening
Gaupen Kunstgress  
1/2 bane   Les mer  
Lør 25 Mai
kl 15:00 - 16:44
Ringsaker - Moelven
  Gaupen kunstgress
  Les mer  
Lør 25 Mai
kl 11:00 - 15:00
100-ÅRSFEIRING
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Fre 24 Mai
kl 19:30 - 20:59
Ringsaker J15 - Torpa /Nordre Land J15
  Gaupen kunstgress
  Les mer  
Fre 24 Mai
kl 18:00 - 19:20
Ringsaker J13 9er - Harestua /Grua J13 1 9er
  Gaupen kunstgress 9er A
  Les mer  
Tor 23 Mai
kl 19:30 - 21:00
A + B LAGET TRENING
Gaupen Kunstgress  
HEL BANE   Les mer  
Tor 23 Mai
kl 18:30 - 20:00
G14 trening
Gaupen Kunstgress  
1/2 bane   Les mer  
Tor 23 Mai
kl 17:30 - 19:00
G9 + G11 TRENING
Gaupen Kunstgress  
1/2 BANE   Les mer  
Tor 23 Mai
kl 17:30 - 18:30
G7 trening
Gaupen Kunstgress  
1/4 bane   Les mer  
Ons 22 Mai
kl 19:30 - 21:00
A + B LAGET TRENING
Gaupen Kunstgress  
HEL BANE   Les mer  
Ons 22 Mai
kl 18:00 - 19:30
J13 +J15 trening
Gaupen Kunstgress  
Hel bane   Les mer  
Ons 22 Mai
kl 18:00 - 19:00
J6/G6 TRENING
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tir 21 Mai
kl 19:30 - 21:00
ÅPEN TRENING
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tir 21 Mai
kl 18:30 - 19:30
RINGSAKER G 11 - FART G 11 RØD
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tir 21 Mai
kl 17:30 - 19:00
J13 TRENING
Gaupen Kunstgress  
1/2 BANE   Les mer  
Man 20 Mai
kl 19:30 - 21:14
Ringsaker 2 - Vardal
  Gaupen kunstgress
  Les mer  
Man 20 Mai
kl 18:00 - 19:30
G14 trening
Gaupen Kunstgress   1/4 BANE SISTE HALVTIME
1/2 bane   Les mer  
Man 20 Mai
kl 18:00 - 19:30
J15 trening
Gaupen Kunstgress   1/4 BANE SISTE HALVTIME
1/2 bane   Les mer  
Man 20 Mai
kl 17:00 - 18:00
RINGSAKER G7 - NES G7
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Man 20 Mai
kl 17:00 - 18:00
RINGSAKER G9 - NES G9
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Søn 19 Mai
kl 14:00 - 15:00
KEEPERTRENING YNGRES
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Søn 19 Mai
kl 13:00 - 14:30
A + B LAGET TRENING
Gaupen Kunstgress  
HEL BANE   Les mer  
Tor 16 Mai
kl 19:00 - 20:44
Ringsaker - Storhamar Herrer
  Gaupen kunstgress
  Les mer  
Tor 16 Mai
kl 17:30 - 18:30
G7 trening
Gaupen Kunstgress   BALLBINGEN
1/4 bane   Les mer  
Tor 16 Mai
kl 17:00 - 18:30
G9 + G11 TRENING
Gaupen Kunstgress  
1/2 BANE   Les mer  
Tor 16 Mai
kl 17:00 - 18:30
G14 trening
Gaupen Kunstgress  
1/2 bane   Les mer  
Ons 15 Mai
kl 20:00 - 21:30
A + B LAGET TRENING
Gaupen Kunstgress  
HEL BANE   Les mer  
Ons 15 Mai
kl 18:30 - 20:00
J13 +J15 trening
Gaupen Kunstgress  
HALV BANE FØRSTE 1/2 TIME, SÅ HEL BANE   Les mer  
Ons 15 Mai
kl 18:00 - 19:00
J6/G6 TRENING
Gaupen Kunstgress  
BALLBINGEN   Les mer  
Ons 15 Mai
kl 18:00 - 19:00
RINGSAKER G11 - LØTEN G11 1
Gaupen Kunstgress  
HALV BANE   Les mer  
Tir 14 Mai
kl 19:30 - 20:45
Ringsaker G14 - Elverum G14-3
  Gaupen kunstgress
  Les mer  
Tir 14 Mai
kl 17:30 - 19:00
J13 TRENING
Gaupen Kunstgress  
1/2 BANE   Les mer  
Tir 14 Mai
kl 17:30 - 19:00
G9 + G11 TRENING
Gaupen Kunstgress  
1/2 BANE   Les mer  
Man 13 Mai
kl 19:30 - 21:00
J15 trening
Gaupen Kunstgress   HEL BANE
1/2 bane   Les mer  
Man 13 Mai
kl 18:00 - 19:30
G14 trening
Gaupen Kunstgress  
1/2 bane   Les mer  
Man 13 Mai
kl 18:00 - 19:00
RINGSAKER G7 - STORHAMAR BLÅ
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Søn 12 Mai
kl 15:00 - 16:20
Ringsaker J13 7er - Lunner
  Gaupen kunstgress 9er A
  Les mer  
Søn 12 Mai
kl 13:00 - 14:30
A + B LAGET TRENING
Gaupen Kunstgress  
HEL BANE   Les mer  
Tor 9 Mai
kl 19:00 - 20:30
J13 TRENING
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tor 9 Mai
kl 19:00 - 20:30
G14 trening
Gaupen Kunstgress  
1/2 bane   Les mer  
Tor 9 Mai
kl 17:30 - 18:30
G7 trening
Gaupen Kunstgress  
1/4 bane   Les mer  
Tor 9 Mai
kl 17:30 - 19:00
G9 + G11 TRENING
Gaupen Kunstgress  
1/2 BANE   Les mer  
Ons 8 Mai
kl 19:30 - 21:00
A + B LAGET TRENING
Gaupen Kunstgress  
HEL BANE   Les mer  
Ons 8 Mai
kl 18:00 - 19:30
J13 +J15 trening
Gaupen Kunstgress  
Hel bane   Les mer  
Ons 8 Mai
kl 18:00 - 19:00
J6/G6 TRENING
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tir 7 Mai
kl 19:00 - 20:30
ÅPEN TRENING
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tir 7 Mai
kl 17:30 - 19:00
G9 + G11 TRENING
Gaupen Kunstgress  
1/2 BANE   Les mer  
Tir 7 Mai
kl 17:30 - 19:00
J13 TRENING
Gaupen Kunstgress  
1/2 BANE   Les mer  
Man 6 Mai
kl 19:30 - 21:14
Ringsaker 2 - Lunner
  Gaupen kunstgress
  Les mer  
Man 6 Mai
kl 18:00 - 19:30
G14 trening
Gaupen Kunstgress   1/4 BANE SISTE HALVTIME
1/2 bane   Les mer  
Man 6 Mai
kl 18:00 - 19:30
J15 trening
Gaupen Kunstgress   1/4 BANE SISTE HALVTIME
1/4 BANE SISTE HALVTIME   Les mer  
Man 6 Mai
kl 17:00 - 18:00
RINGSAKER G9 - VIND HVIT
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Søn 5 Mai
kl 18:00 - 22:00
RUSSEKAMP
Gaupen Kunstgress   HEL BANE
  Les mer  
Søn 5 Mai
kl 18:00 - 00:00
Fotballkamp for RUSS 2019
Banefordeling  
  Les mer  
Søn 5 Mai
kl 15:00 - 16:30
KEEPERTRENING FOR YNGRES
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Søn 5 Mai
kl 13:00 - 14:30
A + B LAGET TRENING
Gaupen Kunstgress  
HEL BANE   Les mer  
Fre 3 Mai
kl 19:30 - 21:14
Ringsaker - Engerdal
  Gaupen kunstgress
  Les mer  
Tor 2 Mai
kl 19:30 - 20:45
Ringsaker G14 - Nes G14
  Gaupen kunstgress
  Les mer  
Tor 2 Mai
kl 18:00 - 19:20
Ringsaker J13 9er - Moelven J13
  Gaupen kunstgress
  Les mer  
Tor 2 Mai
kl 17:30 - 19:00
G9 + G11 TRENING
Gaupen Kunstgress  
1/2 BANE   Les mer  
Tor 2 Mai
kl 17:00 - 18:00
G7 trening
Gaupen Kunstgress  
1/4 bane   Les mer  
Ons 1 Mai
kl 19:30 - 21:00
A + B LAGET TRENING
Gaupen Kunstgress  
HEL BANE   Les mer  
Ons 1 Mai
kl 18:00 - 19:30
J13 +J15 trening
Gaupen Kunstgress  
Hel bane   Les mer  
Ons 1 Mai
kl 18:00 - 19:00
J6/G6 TRENING
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tir 30 Apr
kl 19:30 - 20:45
Ringsaker G14 - Hamar G14 9er
  Gaupen kunstgress
  Les mer  
Tir 30 Apr
kl 17:30 - 19:00
J13 TRENING
Gaupen Kunstgress  
1/2 BANE   Les mer  
Tir 30 Apr
kl 17:30 - 19:00
G9 + G11 TRENING
Gaupen Kunstgress  
1/2 BANE   Les mer  
Man 29 Apr
kl 19:30 - 21:14
Ringsaker 2 - Reinsvoll 2
  Gaupen kunstgress
  Les mer  
Man 29 Apr
kl 17:30 - 19:00
J15 trening
Gaupen Kunstgress   1/4 BANE SISTE HALVTIME
1/2 bane   Les mer  
Man 29 Apr
kl 17:30 - 19:00
G14 trening
Gaupen Kunstgress  
1/2 bane   Les mer  
Søn 28 Apr
kl 18:00 - 19:30
J13 Trening
Gaupen Kunstgress  
1/2 bane   Les mer  
Søn 28 Apr
kl 15:00 - 16:29
Ringsaker J15 - Vang ,FK 7er
  Gaupen kunstgress
  Les mer  
Lør 27 Apr
kl 15:00 - 16:44
Ringsaker - Redalen
  Gaupen kunstgress
  Les mer  
Lør 27 Apr
kl 09:00 - 11:00
BRUMUNDDAL FOTBALL
Gaupen Kunstgress  
  Les mer  
Tor 25 Apr
kl 20:00 - 21:30
A + B LAGET TRENING
Gaupen Kunstgress  
HEL BANE   Les mer  
Tor 25 Apr
kl 19:00 - 20:20
Ringsaker J13 9er - Lillehammer KFK 3-2007
  Gaupen kunstgress
  Les mer  
Tor 25 Apr
kl 18:00 - 19:30
G14 trening
Gaupen Kunstgress  
1/2 bane   Les mer  
Levert av IdrettenOnline